+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Kuveyt Nakliye

Kuveyt Nakliye konusunda karayolu taşıma hizmetlerimiz arasında komple tenteli taşımacılık ve frigo soğutmalı taşımacılık Saygınlar’da. Kuveyt Ülkesi Arapça Dili konuşmakta; çoğu şoförümüz Arapça Dilini konuşmakta ve yükleri güvenle adrese teslim etmektedir. Karayolu ile düzenli olarak araçlarımız Hatay RORO ile çıkış yapıyor. Saygınlar Nakliyat’ın Özmal araçları CMR Sigortalı taşımacılık ile müşterilerin yüklerini güvence altında Kuveyt‘e taşır. Profesyonel ekibimiz Kuveyt nakliye konusunda uzman ve gerekli bilgi dökümanları, araç konumlarını düzenli olarak müşteri ile gizlilik sözleşmesi çervesinde iletir. Mükemmel operasyonel süreç yönetimimizle taşımalarımızı bilinçli nakliyecilik ilkesi ile yaparız.

Kuveyt Nakliye

Kuveyt’e tenteli dorse araçlarımızla kuru yük taşımacılığını karayolu ile yapmaktayız. Yükleme noktasından, gümrüklemeye, teslimata kadar araçlarımız profesyonel ofis elemanlarımız tarafından kontrol edilir. Şoförlerimiz üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde gerçekleştirir. Kuru yük ihracat taşımalarında Türkiye – Kuveyt arasında araçlarımız seferler yapar.

Kuveyt Proje Nakliye

Kuveyt Nakliye

Türkiye’den Kuveyt Ülkesinde oluşturacağınız projelerin taşıması bize emanet. Ekibimiz Kuveyt proje taşımacılığı konusunda gerekli donanım ve deneyime sahiptir. Uzun yılların vermiş olduğu Kuveyt taşıma deneyimimizle mükemmel hizmet sunarız. Ağır nakliye araçlarımızla taşınması zor olan yükleri profesyonelliğimizle başarı ile tamamlarız. Ekibimiz proje nakliyesinde ihtiyacınız olan tüm taşıma işlerinize çözüm sunar.

Kuveyt Frigo Nakliye

Soğuk zincir taşımaları bir düzen ve önem içerisinde yapılması gerekir. Üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ile frigo taşımalarını yaparız. Ekibimiz içerisinde yer alan ofis elemanları, şoförlerimiz ve hatta yönetim ekibimiz işlerimizin ne kadar önemli olduğu bilinci ile Kuveyt frigo nakliye hizmetini gerçekleştiririz.

Kuveyt Parsiyel Nakliye

Kuveyt nakliye içerisinde yer alan parsiyel taşımaları denizyolu ile gerçekleştirmekteyiz. Her hafta Ambarlı / İstanbul Limanı’ndan parsiyel konteynerlarımız Kuveyt’e çıkış yapar. Yüklerinizi Cuma Günü öğlene kadar limana teslim etmeniz ve gümrükçünüzün aynı gün gümrükleme yapması gerekir. Gemi Cutt Off’u e-mail ile tarafınıza iletilir. Genelde Kuveyt parsiyel taşımalarımız Via Dubai aktarmalıdır.

Kuveyt’e Karayolu Nakliye Nasıl Yapılır?

Pazarlama ekibimiz ile görüştükten sonra tarafınıza karayolu yükleme sözleşmesi gönderilir. Sözleşme Saygınlar Ulus.Taş.Ltd.Şti. ve yükü taşıtan firma arasında yaparız. Sözleşmede yer alan yükleme tarihine riayet eden şoförlerimiz belirlenen tarihte yükleme noktasında bulunur. İhracatçı firma veya aracı firma yükleri araca yüklemeye hazır konumda bekletir. Yükleme tamamlandıktan sonra yol evrakları ile araç gümrüğe sevk edilir. Kuveyt nakliye çalışmasının kusursuz olması için ekibimiz ile sürekli iletişim halinde olmanız gerekir. Gümrükleme ve gerekli işlemler tamamlandıktan sonra aracımız İskenderun’a sevk edilir. Firmamız tarafından RORO rezervasyon işlemi yükleme yapmadan önce gerçekleşmiş oluyor. Araç HATAY RORO Gemisi ile Süveyş Kanalı – Duba Port / Suudi Arabistan – Kuveyt şeklinde güzergahı izler. Araçlarımız ekspress olarak Kuveyt’e sevk edilir.

16 Mart 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. Emre Ü. dedi ki:

  Kuveyt Nakliye çalışmalarında Karayolu web sitesinden tanıştığım Saygınlar Nakliyat, yüklerimizi en uygun navlunla taşıyan firmadır. Kuveyt’e komple TIR sevkiyatları ile denizyolu parsiyel olarak yüklerimizi Kuveyt’e taşıma yaptılar. Mükemmel hizmet deneyimi yaşattıkları için Saygınlar’a teşekkür ederim.

 2. Ihracatçı Firma dedi ki:

  Kuveyt nakliye üzerine yaptıkları çalışmalardan dolayı Saygınlar Nakliyatı takdir ediyorum. Uygun navlunları maliyet acısından bize yardımcı oluyor.

  1. Karayolu Nakliyat dedi ki:

   Değerli Müşterimiz; Saygınlar Nakliyat olarak; yılların tecrübesi ile Kuveyt nakliye firmaları uygun ve ihracatçı firmaları destekleyici nitekliktedir. Uzman olduğumuz Ülkelerde en uygun navlun ile çalışmaları yaparız. Güzel yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Saygınlar Ulus. Taş. Ltd. Şti.

 3. Kuveyt ihracatçısı dedi ki:

  Kuveyt’e ürünlerimizi taşıyan Saygınlar, kısa sürede yüklerimizi sağlam teslim etmiştir. Ilgilerinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

  1. Karayolu Nakliyat dedi ki:

   Değerli Müşterimiz;

   Kuveyt Nakliye’de ekibimiz her zaman ki gibi İSO 9001 Kalitesine uygun şekilde yüklemelerinizi organize etti. Tüm süreçleri kontrol altında tutarak; başarılı bir teslimat gerçekleştirdik. Teşekkürler mesajlarınızdan dolayı memnuniyet duyduğumuzu ifade eder, değerli taleplerinizi her zaman bekleriz.

   Teşekkürler,
   Saygınlar Ulus.Taş. Ltd. Şti.

 4. Inşaat Firmasi dedi ki:

  Kuveyt Ülkesinde yaptığınız havalimanı projesini taşıyan. Personellerimizi Kuveyt Nakliye konusunda detaylı bilgilendirme yaptıkları için ve süreç takiplerinden dolayı Saygınlar Nakliyat’a teşekkür ederiz.

 5. Kuveyt ihracatı dedi ki:

  Kuveyt nakliyesini karadan yapmanız Saygınlar olarak rakiplerinizden sizi ayırt etmemizi sağlıyor. Gerçekten işinize verdiğiniz değer bizi güven de hissettiriyor. ISO 9001 Kalitesini en iyi yansıtan Transport firması olduğunuz için teşekkür ederiz.

  1. Karayolu Nakliyat dedi ki:

   Suudi Arabistan, Kuveyt, Dubai, Katar, Bahreyn, Yemen, Umman Ülkelerine karayolu taşıması yapabilmek için Hatay RORO Firması ortaklarımız ile özverili çalışmalar gerçekleştirerek bugünlere geldik. Karayolu nakliyesine imkan tanıyan bu RORO Seferleri; ihracatçı firmalar ve ithalat yapan firmalar için büyük avantaj sağladı. Kısa sürede Kuveyt nakliye çalışmaları daha hızlı olarak yapılmaktadır. İlginiz için ve Firmamıza duyduğunuz güvenden dolayı biz teşekkür ederiz.

 6. M.Cengiz B. dedi ki:

  Türkiye’de bulunan farklı lokasyondaki yüklerimizi bir depoya organize edip, yurtdışı araçlarıyla yükleme yapan ve KUVEYT Şantiyemize sürekli planlı yük taşıması yaptığı için Saygınlar’a teşekkür ederiz.

  1. Hüseyin dedi ki:

   Sayın M.Cengiz B. Öncelikle Kuveyt Nakliye konusunda olumlu bildirimlerinizden dolayı teşekkür ederiz. Taşımalarımızda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak ve planlayarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Doğru zamanda, doğru şekilde lojistik çözümleri üretmemiz müşterilerimizle karşılıklı bilgi paylaşımlarından dolayı başarılı bir operasyonel süreç yönetimimizi sağlıyor. Sizlerinde Kuveyt taşıma sürecindeki destekleriniz sayesinde mükemmel bir çalışma ortaya çıktığı gerçektir. Yardımlarınızdan dolayı ve bizde iş birliğiniz için bizde teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN