+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Kazakistan Parsiyel

Kazakistan Parsiyel

Parsiyel taşımacılık hizmetinde İSO 9001 Kalitesi, C2 Belgesi, Global Teminatıyla hizmet sunan Saygınlar Nakliyat Kazakistan parsiyel hizmetinde uzman kuruluştur. Her zaman müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinen Saygınlar, düzenli olarak Kazakistan’a İstanbul’dan parsiyel servisi gerçekleştirmekteyiz. Kazakistan’a parsiyel hizmetimiz içerisinde depolama, nakliye gibi lojistik çözümler yer alır. Kazakistan şehir merkezleri başta olmak üzere parsiyel taşımacılık sunduğumuz İller listesi: Akkol, Alatau, Almatı (Almaty), Aqtas, Aqtau, Aktobe (Aktyubinsk), Aralsk, Arkalyk, Nur-Sultan (başkent), Atyrau, Ayaguz, Balkash, Beyneu, Baykonur, Chapayev, Chemolgan, Chu, Çimkent, Dzhezkazgan (Zhezkazgan), Ekibastuz, Emba, Fort Shevchenko, Karaganda, Khorogos, Kizilyar, Koksetau, Kostanai, Oktyabr’sk, Uralsk, Öskemen (Ust-Kameogorsk), Pavlodar, Petropavl (Petropavlovsk), Qazaly, Kızılorda), Ridder (Leninogorsk), Rudniy, Saryshagan, Satpaev, Semey (Semipalatinsk), Taldykorgan, Taraz (Aulie-Ata), Temirtau, Tyuratam, Turkestan (Yasi), Wasij, Zaysan, Zhana-Ozen, Zharkent, Zyryan.

Kazakistan Parsiyel

Firmamız müşterilerine her zaman daha iyi hizmeti sunmak adına çalıştığımız ana hatlar üzerinde karayolu olarak; parsiyel, komple ve proje taşımacılığı hizmeti gerçekleştirmekteyiz. İhtiyaca göre çözüm üreten firmamız ihracat yüklerini yükleme noktasından, boşaltma noktasına kadar kontrol altında taşımaktadır. Günlük olarak düzenli araç konumları mesai zamanları içerisinde tarafınıza bilgilendirme raporları iletilir. Kurumsal, ilkelerine bağlı olarak iş anlayışına sahip olan firmamız profesyonel hizmet sunar. İstanbul’dan düzenli olarak Kazakistan parsiyel taşımacılık hizmetimiz içerisinde yer alan depolama, nakliye hizmetinde varış noktası gümrüklerine yükleriniz teslim edilir.

Kazakistan’a Haftalık Parsiyel Hizmet

Türkiye ile Kazakistan arasında parsiyel taşımacılıkta köprü görevi gören Saygınlar Nakliyat İstanbul depomuzdan düzenli olarak çıkışlar yapmaktayız. Profesyonel ekip desteği ile parsiyel taşımacılık hizmetimizin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda doğru çözümler sunarak, ihtiyaçlarınıza tam zamanlı olarak cevap veririz. Aracımızın depo – gümrük – çıkış kapısı – varış noktasına kadar yol durumu ve konumu hakkında mesai zamanlarında şirketimiz elemanları tarafından bilgilendirme e-mailleri tarafınıza gönderilir. İhracat parsiyel yükleriniz için firmamızdan rezervasyon alabilirsiniz.

Kazakistan Dağıtım Şehirleri

Akkol, Alatau, Almatı (Almaty), Aqtas, Aqtau, Aktobe (Aktyubinsk), Aralsk, Arkalyk, Nur-Sultan (başkent), Atyrau, Ayaguz, Balkash, Beyneu, Baykonur, Chapayev, Chemolgan, Chu, Çimkent, Dzhezkazgan (Zhezkazgan), Ekibastuz, Emba, Fort Shevchenko, Karaganda, Khorogos, Kizilyar, Koksetau, Kostanai, Oktyabr’sk, Uralsk, Öskemen (Ust-Kameogorsk), Pavlodar, Petropavl (Petropavlovsk), Qazaly, Kızılorda), Ridder (Leninogorsk), Rudniy, Saryshagan, Satpaev, Semey (Semipalatinsk), Taldykorgan, Taraz (Aulie-Ata), Temirtau, Tyuratam, Turkestan (Yasi), Wasij, Zaysan, Zhana-Ozen, Zharkent, Zyryan.

Parsiyel araçlarımız gelen talepler doğrultusunda İran üzeri veya Gürcistan üzeri çıkış yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN