+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Kazakistan Nakliye

Kazakistan nakliye çözümlerimiz içerisinde parsiyel taşımacılık, soğutmalı araçlarımızla Kazakistan frigo nakliye ve lojistik hizmetlerimiz yer alır. Türkiye Kazakistan nakliye çalışmalarımızda özmal araçlarımızı sevk etmekteyiz. Özmal araç filomuzda frigo, tenteli (kuru yük taşımacılığı) teknik özelliğine sahip dorseler yer alır. Ülkemizin herhangi bir ilinden ihracat yüklerinizi Kazakistan’ın en uç noktalarına kadar karayolu ile taşırız.

Kazakistan Nakliye

Kazakistan Nakliye

Kazakistan Ülkesi’nin Başkenti Astana’ya sevk ettiğimiz araçlarımız Azerbaycan güzergahını veya İran güzergahını kullanmaktadır. Şuanda 2 güzergah üzerinden frigo ve kuru yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Kısa transit süre ve günlük araç konumlarımızla ihtiyacınıza göre doğru çözümleri Kazakistan tır nakliye fiyatları ile sunuyoruz. Uygun fiyata her zaman Kazakistan’a kaliteli hizmeti Saygınlar’dan alabilirsiniz. Sahip olduğumuz Uluslararası platformda geçerli yeterlilik belgelerimiz ve üye olduğumuz kuruluşlarla kaliteyi en iyi şekilde hizmetimize yansıtan lojistik firmasıyız.

Kazakistan nakliye fiyatları konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olan ekibimiz özmal araçlarımızla yüklerinizin rahatlıkla taşındığını görebilirsiniz. C2 Belgemiz, UND Üyeliğimiz ve İSO 9001 Kalitesinde çalışma prensibimizle iyi hizmetin farkında olacaksınız.

Kazakistan Parsiyel Nakliye

Her hafta düzenli Kazakistan parsiyel taşıması mı talep ediyorsunuz? İstikrarlı şekilde devam eden parça yük taşımacılığı hizmetimizle her hafta İstanbul depomuzdan Kazakistan’a parsiyel taşıma yapan lojistik firması olarak hizmet sunuyoruz. Kazakistan taşımacılık konusunda deneyimli depo elemanlarımız, operasyon elemanlarımız ve şöförlerimizle yüklerinizi güvenle taşıyoruz. Astana, Almata gibi merkezi İllere taşıma yapıyoruz.

Kazakistan Frigo Nakliye

Kazakistan Frigo Nakliye

Kazakistan’a nakliyeci aradığınızda ilk akla gelen Firma olmaktan onur duyoruz. Yılların deneyimi ile mükemmel operasyon süreç yönetimimizle Kazakistan frigo nakliye hizmeti gerçekleştiriyoruz. İstanbul, Gebze, İzmit, Lüleburgaz, Karaman, Konya, Antalya, İzmir, Mersin ve Hatay İlleri; diğer İllerimiz dahil komple frigo taşımaları ihtiyaçlarınıza doğru çözüm adresiyiz.

Kazakistan İçin Önemli Lojistik Bilgileri:

Türkiye’den yüklenen bir araç Kazakistan’a iki güzergah üzerinden gider. İran hattını kullanarak ve Gürcistan, Azerbaycan üzeri RORO gemisinden Aktau Limanı’na varış sağlar. İran’da resmi olarak gönderilemeyen frigo yükler Gürcistan üzerinden gitmektedir.

Önemli Not: Azerbaycan’a tonaj, yanıcı ve 3. ülke yüklerinde ceza uygulanmaktadır. Kazakistan Ülkesinde araç dingillerine uygun tonaj yüklemesi gerekir. Mal Bedeli yüksek olan yükler için Kazakistan nakliyesi yapılırken Öncü ve izin gerekir. Kazakistan tır taşıması yaptırmak istiyorsanız mutlaka bu önemli notları okuyunuz.

18 Temmuz 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN