+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Katar Nakliye

Katar nakliye taşımaları için Saygınlar Nakliyat hizmetinizdedir. Katar nakliyesine ihtiyacınız var mı? Firma bulamıyorsanız güvenilir taşıma firmasıyız. İran üzeri güzergah izleyerek Katar nakliye şirketleri arasında hız ve güvene önem veren şirketlerin başını çekmekteyiz. Tenteli dorselerimizle Katar kuru yük taşımacılığı yaparken, frigo araçlarımızla soğutmalı yükleri taşımaktayız. Araçlarımız modern ve yüklerinizi en iyi şekilde taşımaya uygundur.

Katar Nakliye Firmaları

Katar Nakliye

Doha Katar’ın Başkenti’dir. Genelde taşımaların çoğunluğu Doha / Katar’a yapılır. Katar nakliye ihtiyaçlarınızı Suriye iç savaşı olduğundan bu yana sürdürmeye devam ettirdik ve ettirmeye devam ediyoruz. RORO gemisi ile taşımaları aktif şekilde yapmaktayız.

Ortadoğu ülkelerinde güçlü filomuzla her köşesine taşıma ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. TIR (araçlarımız) EURO standartlarında, yüksek modeldir. Araçlarımız bugüne kadar hiçbir müşteriyi yarı yolda bırakmadı. Çünkü Saygınlar Nakliyat, olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını biliyor ve ona göre çözümler üretiyoruz. Araçlarımızı sefere çıkmadan önce uzman personeller tarafından bakım ve ihtiyaçları karşılanarak yola çıkar. Güvenlik koşulu ön sırada olmak üzere Katar nakliye hizmetini gerçekleştiririz.

Suriye nakliye standartlarımız üst düzeyde olduğu gibi Katar nakliye hizmetimizde üst derece ve müşterinin gönlü ferah şekilde yüklerini teslim ederiz. Katar nakliye firmaları arasında güveni temsil ediyoruz. Çünkü biz zamanında ve hasarsız teslimat garantisi ile çalışıyoruz. Personellerimiz araç konumlarını size zamanında iletir. Katar için kiraladığınız araç anlaşma gününde yükleme yerinde bulunur. Araçlarımız belirlenen yük cinsine uygun ve anlaşma şartlarına göre organize edilir. Ekip arkadaşlarımız kordineli şekilde müşterinin maksimum seviyede memnun kalması için gece ve gündüz çalışır. Şoförlerimiz sorumluluk duygusu ile can ve mal güvenliğine sadık kalacak şekilde yola güvenli şekilde devam eder. Bir yük taşınacağı zaman hiyeraraşik yapımızda en alt kademeden en üst kademeye kadar yüklerin bizim yükümüz esası benimsenerek taşınması müşteri için büyük avantaj oluşturur. Katar nakliyede en önemli faktörlerden biriside doğru bilgi esasıdır. Biz her zaman doğru bilgiyi iletiriz.

Katar Nakliye Nasıl Yapılır?

Katar Nakliye

Öncelikle firmamızdan Katar için yükleme rezervasyonu yapmanız gerekir. Rezervasyon işlemlerinde sizi koruyacak ve bizim çalışma kalitemiz, politikalarımıza uygun sözleşme yapılır. Bu sözleşme içerisinde yükleme yeri, zamanı, anlaşma tarihi, yükleyici firma adı ve yükleme şartlarını belirtlen maddeler yer alır. Sözleşme imzalandıktan sonra pazarlama departmanımız, operasyona işlemi devir eder. Operasyon bölümüz yükleme gününe uygun şekilde araç organizasyonunu yapar. Araç yükleme gününde gerekli donanımlara sahip halde belirtilen adreste olur. Yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra şoföre sevk irsaliyesi ve gerekli evraklar yükleyici firma tarafından verilir.  Şoför aracı gümrüğe doğru sevk eder. Gümrükte ihracatçının gümrükçüsü işlemleri bitirdikten sonra bizim personelimize evrakları teslim eder. Personelimiz araç çıkış işlemlerini bitirdikten sonra ihracatçı tarafından verilen evrakları şoföre verir. Şoför eğer Katar‘a gidecek kaptan postası evrak var ise T.C. Sınır Gümrüklerinde bu evrakları kullanmaz. Türkiye Gümrüklerinde sadece beyanname ve Türk faturasını kullanır. Rezervasyon aldığınız gün operasyon elemanlarımız RORO gemisinden yer ayırttır (rezervasyon işlemi yapar). Araç gemi kalkış gününden önce limanda bulunur. İşlemleri gerçekleştirir.

Gemi güzergahları RORO firması tarafından belirlenir. Katar’a bu şekilde ulaşım sağlar.

Genel Katar Güzergahı: Yükleme yeri > Gümrük > Çıkış Limanı > Varış Limanı > Gümrük > Katar Nakliye teslimatı şeklinde seyir eder.

Katar Karayolu Nakliye

Türkiye ile İran ve Katar ‘ın aldığı ortaklaşa güzergah kararı Türkiye > İran > Katar arasında karayolu nakliye hattı oluşturdu. Bu hat üzerinden Türk araçları düzenli RORO ile Katar’a geçerek taşımaları gerçekleştirmeye başladılar. Türkiye Katar karayolu nakliye hizmetinde ilk servisi çalışmalarını ve ilk tır gönderen firma özelliğine sahibimiz. Ekibimizin özverili şekilde Er-Ruwais, Bandar Deyyer, Bandar Lenge Limanlarından – Buşehr /Qatar Limanı’na sevkiyat yapmaktayız. Karayolu taleplerinizi her zaman bizlere iletebilirsiniz.

Katar Karayolu Nakliye

Katar Nakliye’de Kullanılan Evraklar

Türkiye’de kullanılacak evraklar Beyanname ve Türkçe fatura, irsaliyeli faturadır.

Katar’da Kullanılacak Evraklar: Invoice, packing list, menşe şahadetnamesi yükün özelliğine göre izin v.s. diğer evraklar olarak değişmektedir.

Katar Nakliyesinde Kullanılan Araçlar

 • Tenteli
 • Frigofik
 • Lowbed

Suriye taşıma yöntemleri konumuza ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Katar Nakliye

17 Aralık 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM

 1. İnşaat Firması dedi ki:

  Katar Doha Iline okul inşaat projesi taşımacılığını başarı ile yapan nakliye firmasi Saygınlar Transport; belirtilen yükleme lokasyonundan inşaat malzemelerimizi taşıyıp; Doha Şantiyemize teslim etti. Hızlı ve sağlam teslimat yapıyorlar.

 2. Katar şantiye dedi ki:

  Katar da bulunan inşaat firmamızın Türkiye Katar arası taşımaları yapan firma Saygınlar Nakliyat; başarılı operasyon süreci yürütmektedir. Uzman personeli Katar hakkında yeterli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Katar karayolu nakliye hizmeti alacaklara Saygınlar’ı öneririz.

 3. Gıda Firması dedi ki:

  Katar’a yüklerimizi taşıyan Saygınlar Nakliyat soğutmaya ihtiyaç duyulan yükleri frigo araçlarıyla hızlı biçimde Katar’ın Ruveys Limanı’na karayolu ile teslim etmektedir. Kuru gıda yüklerimizi ise tenteli optima dorseleriyle taşımaktadırlar. Başarılı şekilde Katar Nakliye yaptıkları için Saygınlar’a teşekkürü borç bilirim.

 4. Gıda Soğuk Zincir dedi ki:

  Türkiye – Katar arasındaki ticari bağlar nedeniyle en çok ihracat yaptığımız Ülkeler başında Katar yer alır. Katar nakliye konusunda eğitimli personelleriyle başarılı frigo taşıma yapan Saygınlar Nakliyat’a teşekkür ederiz. Yüklerimizi her zaman vaktinde yükleyen ve teslim eden lojistik firmasıdır. Katar’a yük göndereceklere tavsiye ederiz.

 5. Hasan Y. dedi ki:

  Katar’a kaliteli ve uygun fiyatlarıyla hizmet veren Saygınlar Nakliyat’a teşekkür ederiz. Doha ve Ruveys arası taşıma lar dahil adres teslim tır nakliye hizmeti sunuyorlar.

 6. İş Makinesi Üreticisi dedi ki:

  Katar krizinde önce İnşaat İş Makinemizi Katar’a satmıştık. Sevkiyattan hemen önce Körfez Ülkeleri Katar’a ambargo uygulayınca yükümüzü göndermiyorduk. Saygınlar Nakliyat ile tanıştık. İran üzeri Buşehr Limanı’ndan Ruveys Port Katar’a yükümüzü taşıdı. Bizi gerçek anlamda rahatlattılar. İlgi ve alakalarına teşekkür ederiz. Gerçekten kaliteli Katar taşıması istiyorsanız Saygınlar Nakliyat ilk tercihiniz olmalıdır.

 7. Hasan N. dedi ki:

  Katar’da gerçekleştirdigimiz İnşaat projelerimizi Ortadoğu Ülkerine taşıyan Saygınlar Nakliyat; Katar’a ambargo uygulandıktan sonra aldığımız otel projesinin inşaat malzemelerini planlı şekilde kısa sürede teslim etti. Ekiplerine ve böyle bir organizasyonu yaptıkları için Firmam adına teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZIN