+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Karayolu Taşımacılık

Karayolu Taşımacılık

Türkiye’de karayolu nakliyat hizmeti sunan Saygınlar Ulus.Nak.Ltd.Şti. Ortadoğu’ya parsiyel, komple, proje taşımacılık ve ağır nakliyat hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel taşımacılıkta lider olduğumuzu her zaman kanıtladık.Özmal araçlarımızla Ortadoğu’nun çeşitli ülkelerine düzenli servisler yapmaktayız.

Karayolu Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Ülkeler

 • Suriye Nakliye
 • Ürdün
 • Lübnan
 • Suudi Arabistan
 • Dubai
 • Katar
 • Yemen
 • Bahreyn
 • Kuveyt

Suriye’de iç savaş nedeniyle cilvegözü nakliye ve öncüpınar nakliye olarak tampon bölgelere taşıma yapmaktayız. Taşımalarımız Hız, Güven ve Kalite esaslı yapılmaktadır. Teknolojik alt yapımızla müşterilere üstün standartta hizmet gerçekleştirmekteyiz. Ülkelere göre karayolu nakliyat hizmetlerimizin detayları aşağıda yer almaktadır.

Karayolu Suriye Nakliye

Suriye’ye uzun yıllardır profesyonel şekilde nakliye hizmeti sunuyoruz. İç savaş öncesinde özmal araçlarımızın tümü Suriye nakliye hizmeti gerçekleştirmekteydi. İç savaş sonrası araçlarımızla Suriye’nin tampon bölgeleri olan Cilvegözü ve Öncüpınar sınır kapılarına taşımalar yapar olduk. Türkiye’de müşteri değerlerine önem veren Uluslararası Nakliyat firmaları arasında yer almaktayız. Taşımalarımızın çoğu tampon bölgelere genel olarak yardım malzemesi taşımaktayız. Bu yardım malzemeleri Suriye‘de muhtaç durumda olan halka gitmektedir. Ürün bazında Gıda, giysi, temel ihtiyaç malzemeleri taşınmaktadır.  Araçlarımızın dorse çeşitlerine göre Frigo, Tenteli olarak sevkiyatlar yapılmaktadır. Şuan savaşın olması inşaat ve diğer sektörleri büyük oranda etkilemekte o nedenle proje ve ağır nakliyat araçlarımız talep görmemektedir. Türkiye Gümrük Kanunlarına görede proje malzemelerinin ihracatına şuan için ara verilmektedir.

Suriye nakliye ile ilgili bilgiler verdik. Diğer ülkelere göre hizmetlerimize devam edelim.

Lübnan Nakliyat Hizmetlerimiz

Taşucu limanından düzenli RORO servisleri karayolu nakliyat hizmeti veren araçlara özel verilmektedir. Lübnan nakliyat firmaları Tripoli limanına araçlarını RORO gemisi ile gönderir. İşlem sırasına göre İhracat güzergah bilgileri şöyledir:

Lübnan Nakliyat rezervasyonu > Yükleme yeri > Gümrükleme > Taşucu / Mersin Limanı > Tripoli (Trablus Limanı > Boşaltma yeri

Lübnan İthalat Güzergahı

Yükleme Yeri > Tripoli (Gümrükleme ve RORO Gemisi ) > Taşucu / Mersin (Boşaltma Limanı ve Gümrük sevk ) > Boşaltma Gümrüğü > Boşaltma yeri

Lübnan‘ın ana dili Arapça’dır. Şoförlerimizin yabancı dili de Arapça’dır. Gümrükleme ve boşaltma işlemini yapan ihracat firması sorumlularıyla en iyi şekilde iletişim kurabilir. Bu iletişim şirket prensiplerimiz içerisinde etik kurallara göre yapılmaktadır.

Suudi Arabistan Nakliye Hizmetlerimiz

Ülkeye İthalat – İhracat – Transit taşımalarımız mevcuttur. Hizmetlerimiz kaliteli ve müşteri odaklı çalışma sistemine dayalıdır. İlgili ülkenin kanun ve yasalarına uygun taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Suudi Arabistan Nakliye araçlarımız aşağıdaki gibidir:

Proje ve Ağır Taşımacılık aracımız lowbed’tir.

Komple ve Full TIR taşımacılık: Tenteli araçlarımızla sevkiyat hizmeti sunuyoruz ( Optima, Jumbo, Mega Optima, Midilli)

Frigofik (Termoking Araçlar) Soğutma, dondurucu özelliğine sahip dorse tipidir.

Suudi Arabistan nakliye hizmeti gerçekleştiren firmamız yukarıdaki dorse tiplerini kullanmaktayız. Müşterilerimizin taleplerine göre araçlarımız hizmetinizdedir.

İhracat Güzergah: Rezervasyon > Yükleme Yeri > Gümrükleme > İskenderun Limanı > Mısır > Duba Port / Suudi Arabistan (Gümrükleme) > Boşaltma

İthalat Güzergah: Yükleme yeri > Duba (Gümrükleme İşlemi) > Mısır > İskenderun RORO > Gümrük > Boşaltma Yeri

Diğer Ülkelere Hizmetlerimiz

 • Yemen Nakliye
 • Kuveyt Nakliye
 • Katar Nakliye
 • Dubai Nakliye
 • Umman Nakliye

Yukarıdaki ülkelere düzenli olarak çalışıyoruz. Suudi Arabistan kullanılan güzergah üzerinden yukarıdaki 5 Ülkeye’de aynı güzergah üzerinden boşaltma yerine sevk edilmektedir.

Ürdün’e Parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Ortadoğu nakliye

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN