+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

İsrail Karayolu Nakliye

Ortadoğu, Türki Cumhuriyetlerine yapmış olduğumuz kaliteli taşımacılık hizmetlerine durmadan devam etmekteyiz. Saygınlar Karayolu Nakliyat olarak; İsrail nakliye hizmetinde profesyonel olarak oluşturmuş olduğumuz hatta Haifa Limanı veya kapıya teslim seçeneklerini sizlere sunuyoruz. 2001 yılından bu yana bulunduğumuz hatlarda her zaman müşteri odaklı taşımalarla adından söz ettiren firmayız. Türkiye’de Tekirdağ, Çorlu, İstanbul, Gebze, İzmit, Kocaeli, Aksaray, Konya, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Manisa, Mersin, Hatay, Adana, Gaziantep gibi genel yük hacmi olan bölgelerden Haifa Limanı’na karayolu taşımacılığı hizmeti sunarız. İsrail karayolu nakliye fiyatları olarak müşterilerimize en uygun navlunla hizmet sunarak rekabet gücüne güç katmaktayız. Doğru ve vizyonlu çalışmalarımızda yükleriniz CMR Sigortası güvencesiyle İsrail’e teslim edilir.

İsrail Tenteli Araç Nakliyesi

İsrail Karayolu Nakliye

Kuru yüklerin her zaman çözümü olan standart tenteli tır ve mega optima dorselerimizle yüklerinizi adresten alıp Haifa Limanı veya talep etmeniz halinde çekici organizasyonu yapıp, adrese kadar teslim etmekteyiz. İsrail’de bulunan güçlü bağlantılarımızla acentemiz yüklerinizi sağlam teslim etmeye kendini adamıştır. Acentemiz kuru yüklerinizi zamanında adrese kadar teslim etmektedir. İhtiyaçlarınızı siz bize bildirin biz İsrail nakliye hizmetimizle alternatif olarak kullanacağınız çözümler sunarız. Türkiye – İsrael arasında güçlü ticaret bağına karayolu nakliyesi olarak katkı sunan Saygınlar Transport; kurumsal nakliye çözüm ortağınız olmaktan onur duyar. İhracatçı firmaların her zaman talebi hızlı ve zamanında yüklerinin ihracat yaptığı ülkeye ulaşmasıdır. Ekibimiz tamamen profesyonel teslimat üzerine uzmanlaşmıştır. Tenteli araç taleplerinize hızlı cevap sunan Lider Kuruluş ile hemen tanışın.

İsrail Proje ve Ağır Karayolu Nakliyat Hizmeti

Konteyner taşımalarında genelde gabari dışı yüklemelerin taşıma maliyeti yüksektir. Yüksek navlunlardan yakınıyorsanız karayolunda 60 tona kadar iş makineleri ve yürür aksamlı mobil ürünleri RORO Gemisi kiralayarak İsrail’in Haifa Limanı‘na teslim ederiz. Yükleme adresinden yükünüzü alıp; gümrüğünü tamamlıyorsunuz ve yükleriniz en hızlı şekilde İsral’e karayolu ağır nakliye çözümlerimiz ile ulaştırılıyor. Siz konforlu yaşamanıza devam ederken biz nakliye işinde sizler için durmadan teknoloji odaklı çözümler sunmaya ve işlerinizi doğru şekilde yürütmeye devam ederek; sizleri taşımacılığın stresli yönünden uzak tutuyoruz. Siz uzmanına işi bırakın ve sadece takip raporlarını inceleyiniz. Günlük konum bilgisi her gün mesai saatleri içerisinde tarafınıza iletilir.

İsrail karayolu proje nakliyelerinize uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.! Çözüm odaklı İsrail taşıma hizmetimizden faydalanın.

04 Aralık 2019

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN