+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

İran Parsiyel – Lojistik Nakliyat

İran Parsiyel – Lojistik Nakliyat

İran’a parsiyel servis hizmeti veren en iyi firma Saygınlar Lojistik’tir. İstanbul – İran parsiyel nakliyat taşımalarında kurumsal hizmet sunarız.

En iyi İran parsiyel firması olan Saygınlar Lojistik, hizmetlerini İstanbul’dan gerçekleştirir. Türkiye’de olan ihracat yükleriniz İran’ın çeşitli şehirlerine güvenle gönderilir.

İran Şehirlerine Parsiyel Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

Türkiye’den İran’ın şu şehirlerine ağırlıklı olarak parsiyel taşımacılık hizmeti sunulur. İran parsiyel şehirleri: Tahran, Meşhed, Tebriz, İsfahan, Kerec, Şiraz ‘dır.

İran‘a taşımalarda profesyonel hizmet sunan ve gerekli kalite, standart belgelerini bünyesinde bulunduran firmalarla çalışmanız güvenliğiniz açısından önemlidir. Hızlı, tam zamanlı, güvenilir taşıma hizmetini Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. ‘den alabilirsiniz.iran-parsiyel-nakliyat

İran’a Parsiyel Taşımacılık

İstanbul depomuza ihracat yükünüzü sevk ederiz veya sizin tarafınızdan sevk edilir. Gümrük Beyanname ve işlemleri sizin gümrüçünüz tarafından takip edilmesi gerekir. Tüm nakliye ve lojistik ihtiyaçları Saygınlar Lojistik olarak biz tamamlarız. Araç gümrükleme ve evrak işlemlerini tamamladıktan sonra İran parsiyel aracı belirlenen güzergah üzerinden sevk edilir. Uzman ekibimiz parsiyel taşımaların tüm bölümlerini profesyonel şekilde tamamlar.

İran’a Transit Süreler ve Güzergah

İran taşımalarında genelde çıkış yapılan yer İstanbul olmaktadır. Parsiyel taşımalarımız İstanbul’daki depomuzdan çeşitli aşama ve süreçler gerçekleştikten sonra Gümrük – Türkiye ve İran Sınır Kapılarında tüm işlemleri tamamladıktan sonra İran’ın belirlenen bölgesine yükler Gümrük teslimi yapılır.

İran’a Yapılan İhracat Parsiyel Taşımalarında

İstanbul – İran Tahran: 5 – 7 Gün (Araç İstanbul Gümrükleme Yaptıktan Sonra)

İstanbul – İran Tebriz: 4 – 6 Gün (Araç İstanbul’da parsiyel gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra)

İstanbul – İsfahan / İran: 6 – 8 Gün (Araç İstanbul’da İran parsiyel gümrük işlemlerini bitirdikten sonra)

İran Parsiyel Taşımda Bursa’dan Çıkış

Türkiye’de bir ilk İran parsiyel çıkışlarımız İstanbul’dan olduğu gibi Bursa’dan da parsiyel servis hizmetini başlattık. Her zaman farklı ve öncü olmanın kururunu yaşıyoruz. Türkiye Bursa – İran Tahran arası ekspress parsiyel servis hizmeti.

İran’a parsiyel Nakliye İhtiyaçlarınız İçin İletişim Bilgileri

Tel: +90 326 225 26 87

Cep: 0532 131 4773

E-mail: [email protected]inlarnakliyat.com    

Web: www.sayginlarnakliyat.com

Ürdün parsiyel taşımaları için sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN