+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

İran Nakliye

Saygınlar Uluslararası Taş. Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye’nin tüm illerinden İran nakliye hizmetini İSO 9001 Kalitesi, C2 Belgemizle ve özmal CMR Sigortalı tırlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den İran’a ihracat ve ithalat yapan firmaların her zaman lojistik çözüm ortağıyız.

Uluslararası Ticaretin yoğun şekilde yaşandığı Ortadoğu’da önemli rol alan Ülkeler şüphesiz Türkiye ve İran’dır. Komşu ülkelerin arasındaki İran nakliye ihtiyacına çözüm sunan Saygınlar Nakliyat profesyonel şekilde proje taşımaların yapıldığı bölgelerin en ön sıralarında yerini alır. Türkiye’den İran’a taşınması gereken ihracat yüklerinizin doğru zamanda, doğru yerde teslimatını ön gören ve süreç kontrolünü tam anlamı ile yöneten firmamız ile İran nakliye ihtiyacınıza doğru çözümler sunuyoruz. Doğru çözümlerimiz arasında Avrupa – İran komple tır taşımacılığı, İran üzeri Katar, Dubai, Afganistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Umman Taşımacılık. İran’a lowbed, tenteli, sal tır ve frigo tır taşımacılığı gibi karayolu taşıma seçeneklerini sunarız.

İran Komple TIR Nakliye

İran Karayolu Nakliye

Türkiye – İran ve İran – Türkiye arası sürekli özmal araçlarıyla hizmet sunan firma ararsanız her zaman lojistik çözüm ortağınız olan Saygınlar Nakliyat yanınızdadır. Komple tır taşımacılık ihtiyaçlarınızın karşılandığı ve CMR Sigorta güvencesiyle ürünlerinizi Bazargan, Urmiye, Tebriz, Zencan, Kazvin, Tahran, Sebzevar, Kirmanşah, Meşhed, Esfehan, Şiraz, Buşehr, Bandar Abbas Bölgelerine güvenle komple tır nakliyesi yapmaktayız.

Türkiye’den ihracat yüklemesi yaptığımız lokasyonlar arasında Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Kayseri, Konya, Aksaray, Ankara, Gebze, Kocaeli, İstanbul, Tekirdağ, İzmir, Denizli, Aydın, Isparta, Antalya gibi şehirlerden – İran’a tenteli, frigo, sal kasa ve lowbed araçlarımızla taşıma yapmaktayız.

İran’a Karayolu Parsiyel Taşımacılık

İran Nakliye

İstanbul depomuzdan düzenli olarak parsiyel hizmeti sunduğumuz Ülkeler arasında İran bulunur. Türkiye – İran arası parsiyel taşımalarımız gümrük teslimi olarak yapılır. Araçlarımız CMR Sigortası güvencesindedir. Haftalık olarak devam eden düzenli servisimizde rezervasyon kolayca yapabilir, İstanbul depomuza ürünlerinizi gönül rahatlığı ile gönderebilirsiniz.

İstanbul > Tebriz

İstanbul > Tahran

İstanbul > Esfehan

İstanbul > Qazvin

İstanbul > Urmiye

Ağırlıklı olarak çıkış yaptığımız İran İlleri yukarıdaki gibidir. Talebinize uygun şekilde İran’ın herhangi bir İline servis verebiliriz. Siz talep edin; biz çözüm üretelim.

İran Konteyner Nakliye

Türkiye’den Bandar Abbas Limanı’na düzenli olarak aktarmalı servislerle İran denizyolu nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerinizin güvenilir şekilde uygun navluna teslimatını yapmaktayız. Konteyner çeşitlerimiz içerisinde 20 DC, 40 DC, 40 HC, 40 Flatrack, 40’lık konteyner için Open Top gibi seçenekler ve ekipmanlarla servis sunarız.

Denizyolu nakliyelerimiz genelde İstanbul’un Ambarlı Limanı, Bursa Gemlik Limanı, İzmir Limanı, Mersin ve İskenderun’da yapılır.

İran Proje Nakliye

Türkiye’deki ürünlerinizi anlaşmalı olduğunuz İran’lı müşterinize göndermek istiyorsunuz. Sürekli devam eden yüklemelerinizin sorunsuz şekilde devam etmesini istiyorsanız İran nakliye konusunda tecrübeli olan Saygınlar Nakliyat ile proje çözümleri üretmekteyiz. İran çıkıntılı yüklerinizin, ağır nakliye ihtiyaçlarınıza Türkiye – İran ve İran – Türkiye arası çözüm sunarız. Bu çözümler içerisinde öncü, izin belgesi araç organizasyonu gibi yüklerinizin sağlam şekilde gitmesini sağlayan tüm sistemlerimizle sizlerin her zaman doğru lojistik tedarikçisiyiz.

Proje taşımalarımızda ağırlıklı çalışma yaptığımız iş türleri fabrika kurulumları, sera kurulumları, inşaat projeleri, enerji sektörü gibi kuru yük taşımacılığı gerektiren taşıma şekilleriyle teslimat yapıyoruz.

31 Ağustos 2020

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN