+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Irak Parsiyel Nakliye – Irak Parsiyel

Irak Parsiyel Nakliye – Irak Parsiyel

Saygınlar Lojistik, Irak parsiyel taşımacılığı konusunda uzun yıllardır tecrübeli personel ve teknolojik ekipmanlarıyla müşterilerine hizmet sunar.

irak-parsiyel

Ortadoğu’da Türkiye’nin en çok ihracat karayolu parsiyel ürünleri Irak’a göndermektedir. Saygınlar Lojistik, Irak Parsiyel konusunda en iyi taşımacılık hizmeti sunan lider kuruluşlar arasında yerini alır. Türkiye’den Irak’a taşınacak yükleri Saygınlar, planlı ve programlı şekilde ulaştırır. Teknolojik donanıma sahip olan araçlarımızla yükleriniz kısa sürede Irak’a taşınır.

Irak Parsiyel Taşımaları Nasıl Yapılır?

irak-parsiyel-tasima

İstanbul – Irak arası parsiyel taşıması yapan firmamız safha, safha taşımaları planlar. Bu plan ise şöyle yürür: Hatay Merkez Ofisimizden yüklerinizin adet, cins, en, eoy, yükseklik, istiflenme şekli, tonajı hakkında [email protected] e-mail adresimizle veya Tel: 0326 225 26 87 – 88 numaralı telefonumuzdan Irak parsiyel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar hakkında yorumlarınızıda katabilirsiniz. Yükleme fiyatı ve tüm detaylarda anlaşma sağlandıktan sonra pazarlama elemanlarımız operasyon bölümüne konu yük ile ilgili rezervasyon yaptığı bilgisini geçerler. Operasyon bölümümüz yük planlaması yaparken sıralama ve dizpozisyon sistemine uygun yükleme planını TIR’a yaparlar. Bu planlama sanal ortamda veya yazılı listeler halinde yapılır. Fiziksel yük depomuza ihracatçı tarafından gönderildikten sonra fiziksel mal sevkiyat hareketi başlamış olur.

Irak parsiyel aracı yükleme işlemine başlaması için görevli yükleme personellerine ihracat parsiyel listesi verilir. Depoda kg, tonaj, en, boy, yükseklik değerleri teyit amaçlı tekrardan ölçülür. Depo girişinde yapılan bu işlemler, yükleme sırasında da tekrar edilir. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra araç kontrolleri gerçekleştirilir. Listeye uygun yükleme işlemini operasyon elemanları gerçekleştirir. Araç yüklendikten sonra gümrüğe sevk edilir.

Irak Parsiyel Dağıtım Şehirleri

irak-parsiyel-firmalari

Zaho: Genelde Uluslararası Nakliyat sektöründe Zakho diye anılan bu şehir Türkiye’den Irak’a ilk girişte bulunan şehirdi. Zakho parsiyel taşımaları ağırlıklı olarak İstanbul’dan çıkış olacak şekilde yapılır.

Dohuk: Zaho parsiyel yükler gümrükte teslim edildikten sonra dağıtım planına göre Dohuk parsiyel yülerini şoförümüz teslim eder.

Erbil Parsiyel: Irak’ta ticaret şehirlerinden birisi olan Erbil Irak parsiyel sevkiyatlarının en çok yapıldığı şehirdir. Erbil parsiyel taşımalarımız düzenli şekilde gerçekleşir.

Musul Parsiyel Taşımacılık: Saygınlar Lojistik olaraki araçlarımızla düzenli olarak Musul parsiyel taşımalarını İstanbul çıkışlı olarak yaparız.

Süleymaniye Parsiyel : Irak parsiyel taşımalarında alıcıların genel yük teslimini Süleymaniye Şehrinden yapması Nakliyat sektöründe Süleymaniye Şehrinin ne kadar önemli olduğunu gösterir.

Bağdat Parsiyel: Saygınlar Lojistik olarak Bağdat’ta parsiyel taşımacılık konusunda yeterli teknolojik altyapımız ve uzman elemanlarımız bulunur. Ortadoğu taşımalarında lider kuruluş Saygınlar Lojistik’tir.

Gürcistan parsiyel hizmetimizden faydalabilirsiniz.

Irak Parsiyel İçin İletişim Bilgilerimiz

Tel: +90 326 225 26 87 Cep: 0532 131 4773 E-mail: [email protected]    Web: www.sayginlarnakliyat.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN