+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Hizmetlerimiz

Saygınlar Ulus.Nak.Ltd.Şti. Ortadoğu Ülkelerine parsiyel, komple, ağır nakliyat ve proje taşımacılığı hizmeti sunan lider kuruluştur.

Nakliyat Hizmetleri

Ülkelere Göre Nakliye Servislerimiz

Ülke Komple Taşımacılık Parsiyel Taşımacılık Proje ve Ağır Nakliye
Suudi Arabistan
Suriye
Lübnan
Dubai
Katar
Ürdün
Yemen
Kuveyt
Umman
Bahreyn

Yukarıda karayolu, havayolu ve denizyolu çalıştığımız ülkelerin sınıf, sınıf taşıma şekillerini belirttik. Suriye iç savaşından önce parsiyel servislerimiz devamlı olarak vardı. Şuan Suriye’deki iç karışıklık devam ettiğinden dolayı tampon bölgelere komple ve proje taşıması yapmaktayız. Türkiye’den Ortadoğu Ülkelerine ihracat – ithalat – transit taşımaları gerçekleştirmekteyiz. Özmal araçlarımızla, tecrübeli eleman ve kadromuzla kaliteli hizmet sunmak baş kriter ve ilkemizdir.

Parsiyel taşımalarımızı İstanbul’da bulunan kiralık depolarımızdan belirtilen ülkelere sürekli haftalık çıkışlar olarak servis vermekteyiz. Suudi Arabistan ve diğer ülkelerde bulunan geniş acente ağına sahibiz. Sorunsuz taşıma bizim işimizdir.

Proje Taşımalarımız belirlenen programlara göre belirtilen tarihlerde, ihtiyaca uygun araç ile yüklerinizi teslim yerlerine garantili şekilde ulaştırıyoruz.

Ağır Nakliye araçlarımız Lowbed özellikle taşıması zor yükleri başarı ile taşıyor ve teslim ediyoruz.

Denizyolu servislerimiz geniş acente ağımızla Limanı bulunan tüm Ortadoğu ülkelerine güvenle taşıyoruz. Tam zamanlı, hasarsız teslimat garantisi ile taşımalarımızı yapmaktayız.