+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Gürcistan Parsiyel

Gürcistan Parsiyel

Gürcistan parsiyel nakliyat hizmeti Saygınlar Lojistik ile güvenle yapılır. İstanbul Gürcistan Batum, Tiflis parsiyel taşımacılık hizmetimiz düzenli olarak vardır.

Gürcistan’ın Batum, Tiflis ve tüm şehirlerine güvenli parsiyel hizmeti sunan en iyi firma Saygınlar Lojistik’tir. Her hafta İstanbul – Gürcistan arası haftanın belli günlerinde Gürcistan’a parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz vardır.

gurcistan-parsiyel-nakliyat

Gürcistan İlçelerine Göre Gürcistan Parsiyel Nakliyat Hizmetimiz

Gürcistan’a ihracat yapmak isteyen ihracatçılar parsiyel yüklerini göndermek istediklerinde hangi illere göndereceği konusunda bilgi sahibi olmak istediklerinde aşağıdaki İller için parsiyel taşımacılık yapıldığı bilgisini iletiriz. Türkiye’nin İstanbul İlinden her hafta düzenli olarak Gürcistan’a parsiyel yük taşımaktayız.

Akhalkalaki, Akhaltsikhe, Akhmeta, Ambrolauri, Batum, Bolnisi, Borjomi, Chiatura, Dusheti, Gagra, Gori, Gudauta, Java, Jvari, Kobuleti, Kutaisi, Kazreti, Khashuri, Kvareli, Lagodekhi, Marneuli, Mtskheta, Ninotsminda, Ochamchire, Ozurgeti, Pasanauri, Poti, Rustavi, Samtredia, Senaki, Shuakhevi, Sokhumi, Supsa, Tiflis, Telavi, Tetritsq’aro, Tianeti, Tq’ibuli, Tq’varcheli, Şinvali, Tsalka, Tsiteli-Tsq’aro, Tsnori, Vale, Vani, Zugdidi

Gürcistan’a Parsiyel Servis Bilgileri;

  • İstanbul – Gürcistan parsiyel taşımacılık için transit süre: 4-5 gündür.
  • Parsiyel servislerimiz her hafta düzenli olarak İstanbul depomuzdan çıkış yapılmaktadır.
  • İstanbul’a gelen transit yüklerinizin parsiyel taşımalarını yapmaktayız. Halkalı, Erenköy, Ambarlı Limanı ve tüm limanlardan transit parsiyel taşıması yapmaktayız.
  • İstanbul’da vekaletli gümrükçünüzün olması Gürcistan parsiyel işlemlerinizin tamamlanması için önem arz eder.
  • Araçlar Artvin Hopa Sınır Gümrük Kapısından taşımalar yapılır.
  • Gürcistan’da boşlatma yapılacak İl için en yakın Gümrük Müdürlüğü’nde araç gümrükleme işlemi tamamlar. İhtalatçı firma yakın gümrükte işlemlerini vekaletçi gümrükçü kanalıyla yapar.

Gürcistan’a En Çok İhracat Yapılan Parsiyel Yükler

Makine, tekstil, mobilya, bilgisayar parçaları, kağıt ürünleri, orman ürünleri ihracat parsiyel taşımalarının en çok yapıldığı ürün grubudur.

Türkiye’den Gürcistan’a parsiyel taşımalar haricinde komple tır sevkiyatlarımız özmal araçlarımızla sevk edilir.

İran parsiyel sayfamıza bakabilirsiniz.

Gürcistan Parsiyel İçin İletişim Bilgilerimiz

Tel: +90 326 225 26 87 Cep: 0532 131 4773 E-mail: [email protected]    Web: www.sayginlarnakliyat.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN