+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Dubai Nakliye

Dubai yükünüz mü var? Taşıtmak istiyorsunuz değil mi? Dubai nakliye bizim işimiz. Özmal araçlarımızla yıllardır süre geldiği şekilde Dubai nakliye yapıyoruz.

Dubai Nakliye Hizmetimiz

Saygınlar Ulus.Nak. Ltd.Şti. olarak Birleşik Arap Emirliklerin gözdesi olan Dubai nakliye hizmetimiz uzun yıllardır devam ediyor. Kaliteli taşımacılık denildiği zaman ilk akla gelen firmalardan birisi olan Saygınlar, Ortadoğu Ülkelerine grupaj, komple ve proje (ağır nakliye) hizmeti sunar.

Suriye nakliye konusunda uzman olduğumuz gibi Dubai nakliye konusundada uzmanız. Çünkü Ortadoğu’da en güçlü filolardan birine sahibiz. Geniş acenta ağımız ve eğitimli personellerimiz sizin her zaman yanınızdadır. Kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı çalışmalarla, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarız. Nakliye bizim işimizdir.

dubai-nakliye

Dubai’ye Taşıma Nasıl Yapıyoruz?

Karayolu sevkiyatlarımız RORO gemileriyle Suudi Arabistan Duba Limanı’na varış olacak şekilde taşımalarımızı yapmaktayız. Türkiye’de bulunan ihracat yüklerini  ilgili ihracatçı firma ile anlaşarak; yükleme yeri, yükleme zamanı, yük cinsi, tonajına göre fiyat belirlemekteyiz. Lojistik işlerini kurumsal şekilde yürüten firmamız yılların deneyimi ile müşterilerine odaklı çalışmalar organize eder. Özmal araçları, lojistik hizmet çeşitleriyle Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti. talep ettiğiniz hizmeti hakkıyla alacağınız şekilde çalışmalarını yürütür.

dubai-nak

Dubai’ye Genelde Taşıdığımız Yükler

İnşaat Projeleri ve İnşaat Malzemeleri : Birleşik Arap Emirliklerine genelde taşıdığımız yükler: inşaat malzemeleri, rüzgar yeli, şantiye ekipmanları (vinç, iş makineleri, techizatlar, vinç kuleleri, kazık çakma makineleri)

Dubai’ye Makine Taşıma : Türkiye’den veya Avrupa’dan ihracat, transit makine taşımalarını özmal araçlarımızla BAE nakliye ile sevk etmekteyiz. Uluslararası Nakliyat sektöründeki yıllardır deneyimlerimiz ve eğitimli elemanlarımızla Dubai Nakliye’de çalışmalarımızı özenle gerçekleştiririz.

Dubai Tekstil Taşımacılık: Özmal tenteli araçlarımızla Dubai Nakliye çeşitlerimizden olan Dubai Tekstil taşımaları yapmaktayız. Filomuz teknolojiye odaklı yeni araçlardan oluşmaktadır.

Dubai Ayakkabı Taşımacılık: BAE Ülkelerine ayakkabı taşıma işlerinde kullandığımız TIR dorseleri tenteli treylerdir. Ayakkabı taşımacılığına uygun olarak ihracat yüklerinize özel Dubai Nakliye hizmeti sunarız.

Soğuk Zincir (Dubai Frigofik Nakliye): Dubai nakliye konusunda uzmanlığımızı konuşturuyoruz. TIR filomuzda bulunan araçlarımızda Frigofik dorseli araçlarımız bulunur. Müşterilerimizin taleplerine uygun şekilde Dubai Frigo taşıma yapmaktayız.

Dubai Nakliye’de Kullanılan Evraklar

  • Türkçe Fatura
  • Beyanname
  • Çeki Listesi
  • Çıkış Özet Beyannamesi
  • Menşe Şahadetnamesi

Yurtdışında Kullanılacak Evraklar

  • İnvoice (İngilizce Fatura)
  • Packing List
  • Özet Beyanname
  • Menşe Şahadetnamesi

Not: Özel izinlere tabii ürünlerde bu evraklar farklılık göstermektedir. Ürünün cinsilerine göre evraklar değişmektedir. Dubai taşımalarında tüm ürünler için kullanılan genel evrakların listesini belirttik.

Dubai nakliye ihtiyaçlarınızı Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti.’den talep edebilirsiniz.

Suudi Arabistan Nakliye hizmetimize göz atabilirsiniz.

07 Eylül 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN