+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Cilvegözü Nakliye

Saygınlar Ulus. Nak. Ltd.Şti. Cilvegözü Nakliye hizmetinde Lider Kuruluştur. Sahip olduğu özmal araçlarla Suriye Nakliye konusunda uzman kuruluştur.

Cilvegözü Nakliye

Cilvegözü Nakliye

Türkiye’den ve Yurtdışından gelen yükleri Cilvegözü sınır kapısına taşıma yapmaktayız. Suriye iç karışıklığından daha öncede Cilvegözüne düzenli nakliye hizmetlerimiz devam etmekteydi. 2010 yılında Suriye olan malum olaylardan bu yanada nakliye servislerimiz hızını kesmedi. Özmal araçlarımızla kaliteli hizmet anlayışı ile taşıma hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Cilvgözü Nakliye Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Yükleme programı rezervasyon ile yapılmış olur. Araç yükleme günü yükleme yerinde olur. Fabrika, depo veya antrepoda olur. Yükleme işini ihracatçı veya göndericinin görevlendirdiği elemanlar yapar. Yükleme yapıldıktan sonra ilgili gümrükte ihracatçının gümrük işlerini takip eden firma veya eleman gerçekleştirir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra evraklar şoföre teslim edilir. Araç belirlenen güzergah üzerinde yoluna devam eder. Cilvegözü sınır kapısında araç çıkış işlemleri yapılır. Bab Al Hawa bölgesinde aktarma işlemleri gerçekleştikten sonra sevkiyat tamamlanmış olur. Taşımalarımızı karayolu nakliyat hizmeti ile gerçekleştirmekteyiz.

Cilvegözü Nakliye’de Kullanılan Dorse Tipleri

1) Jumbo Dorse: Hacimsel olarak yüksek yükler için kullanılır. Genelde kavucuk, yataklar, yastıklar, pamuk v.s. yüklerin taşımasında kullanılır. Bu yükleri taşıma için en alternatif araç çeşidi jumbo dorsedir. Cilvegözü Nakliye hizmetinde en çok tercih edilen araç dorse tipleri arasında yer alır.

2) Pilot Dorse: Bütün nakliye çeşitlerinde en çok tercih edilen, kuru malzeme taşımacılığına müsait standart tenteli araçtır. Paletli yükleri bu dorseye yükleme yapılmaktadır. Diğer normal yüklerde genelde bu dorseye yüklemektedirler.

3) Frigo Dorse: Gıda ve soğutma özelliği isteyen maddeler için kullanılan dorse türüdür. Yaş Sebze ve meyve ürünleri, Balık, Tavuk, Kırmızı et gibi et ürünleri taşınmaktadır. Bunların yanında peynir, zeytin ve konser gibi gıda maddelerinin taşımaları bu dorse ile gerçekleştirilir.

4) Mega Optima Dorse: Büyük hacimli 100 m3 civarında olan yükler taşınır. Kuru yüklemeler yapılabilir. Tenteli araç çeşitleri içinde yer alır.

5) Lowbed: TIR dorseleri arasında yerini alır. Proje, ağır nakliye yüklemeleri ve gabari dışı taşımalarda kullanılmaktadır. Türkiye’den Cilvegözü Nakliye yapılabilmektedir.

Yukarıda saydığımız dorse tipleri ile Cilvegözüne Nakliye yapmaktayız. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre filomuzda araç çeşitleri bulunmaktadır. Saygınlar Ulus.Nak.Ltd.Şti. Türkiye’den Ortadoğu Nakliyesi yapan Lider Kuruluştur.

Hatay Bölgesinde yer alan firma merkezimiz. Hatay’ın Önde gelen firmaları arasında söz sahibidir. Ortadoğu’da özellikle Suriye, Suudi Arabistan nakliye, Dubai, Katar, Yemen, Bahreyn, Kuveyt gibi arap ülkelerinde büyük Nakliye yatırımı yapmış ilk şirketlerden biriyiz.

Öncüpınar nakliye ile ilgili hizmetimize ulaşacağınız sayfadır.

06 Ekim 2014

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN