+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Cilvegözü Aktarma Nakliye

Cilvegözü Reyhanlı‘da bulunan Suriye Sınır Kapısı‘dır. Çalışmalarında profesyonel hizmet sunan Saygınlar özmal ve kiralık TIR kara araçları ile Cilvegözü nakliye çalışmalarını günden güne genişletmekte ve yardım yükü taşımacılığında uzmanlaşmış, kurumsal firmadır. Aktarma nakliye Suriye kapısında alıcı tüccarların Bab-Al Hawa Bölgesine getirdiği aktarma araçlarına TÜRK araçlarından yükler transfer edilerek yapılır.

Cilvegözü Aktarma Taşıması

Cilvegözü Aktarma Nakliye

Türkiye’den yüklenecek veya Avrupa’dan gelen yardım, muhtelif malzemeler Suriye’deki oluşan iç savaş nedeniyle karayolu nakliyesinde aktarma yoluyla sevkiyatlar yapılıyor. İşin akışı bu şekilde olduğu için konteyner ile Mersin Limanı’na gelen gıda, giyim, yaş sebze ve mevyeler Limanda transit işlemleri yapılarak TIR’lara yüklenir, teminat kullanılarak araçlar gümrük işlemlerini tamamlar. Suriye nakliye çalışmaları içerisinde yer alan aktarma yük taşımacılığı Saygınlar güvencesiyle özenle yapılır.

Cilvegözü Aktarma Nakliyesi’nde Tenteli Taşımacılık

Kuru yük taşımacılığında kullanılan dorse çeşitleri içerisinde tenteli araçlar yer alır. Bu araçlar kuru yük taşımacılığına uygun şekilde dizayn edilmiştir. Cilvegözü’nden Bab-Al Hawa Bölgesi’ne gidecek kuru yüklerin tenteli araçlara yüklenerek, varış noktasına sevki yapılır. Saygınlar Nakliyat olarak; bünyemizde bulunan tenteli dorse araçlarımızla aktarma yükü taşıyan firmalar içerisindeyiz.

Cilvegözü Aktarma Nakliyesi Frigo Taşımacılığı

Cilvegözü frigo taşımacılığı içerisinde Aktarma yüklerinin soğutmalı araçlarla sevkiyatına ithiyacınız olabilir. Frigo dorseli araç için Saygınlar Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz. Filomuzda bulunan frigo dorselerimiz ve çekicilerimiz çevreye moderndir. Frigo taşıma hizmetimizde: Yaş sebze ve meyve, konserve, tavuk, balık, kırmızı et, dondurma, bitki, çiçek, sıvı ürünler gibi malzemeleri taşımaktayız.

Frigo Dorse Ölçüleri: Euro palet üzerine dizayn edilmiş ve geniş dorselerimizle taşıma miktarını yükselttik. Reefer taşımalarımızda kullandığımız frigo dorse ölçülerine göz atacak olursak 2.45 genişliğinde, 13.60 mt. uzunluğunda 260 yüksekliğindedir.

Cilvegözü Aktarma Yük Taşımacılığı Parsiyel Servis

Cilvegözü Aktarma Parsiyel

Yüklerinizin ebatları küçük olabilir. Bu yükleri Cilvegözü aktarma ile göndermek isteyebilirsiniz. Araçlarımız içerisinde bulunan kamyon ve panelvan araçlarla yükleriniz güvenle Bab-Al Hawa Bölgesine taşınır.

18 Nisan 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN