çek cumhuriyeti nakliye firmaları

Çek Cumhuriyeti nakliyesinde ki gelişmeler artık ülkeler arası etkileşimi  ön sayfaya çıkarmıştır. Özellikle teknolojik gelişmelerle birlikte herkes her yerden haberdar olabilmekte, dünyanın en uzak noktaları arasında kolaylıkla iletişim kurarak ihtiyaçlarını uluslararası seviyede karşılayabilmektedir.

Bu noktada lojistik ve nakliye alanında da büyük değişimler yaşanmakta, sektör her geçen gün başarılı firmalar elinde gelişimine devam etmektedir. 

Saygınlar Nakliyat olarak 2000’li yılların başından itibaren hem lojistik sektörünün öncülüğünü yapıyor hem de gelişmeleri yakından takip ederek daima en modern yöntemlerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Firma olarak ilk günden bu yana dünyanın her yerine taşımacılık yapabilme gayesindeyiz. Özellikle Avrupa ülkeleriyle Türkiye arasında ithalat, ihracat yapan şirketlerin en güvenilir çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. 

Pek çok ülkeyle birlikte Çek Cumhuriyeti nakliye alanında da yolumuza devam ediyoruz.

Karayolu nakliyat ihtiyacı duyan bütün müşterilerimizin ilk günden bu yana yüklerini güvenli şekilde Çekya’ya ulaştırıyor, yüklerine hiçbir zarar gelmeden, söz verdiğimiz en kısa sürede teslimatlarını yapıyoruz. Her yönüyle ayrıcalıklı bir lojistik desteği sağlıyoruz.

Çekya Nerededir?

Resmî kısa adıyla Çekya (Çekçe: Česko), Orta Avrupa’da bir ülkedir. Kuzeyinde Polonya, batı ve kuzeybatısında Almanya, güneyinde Avusturya ve doğusunda Slovakya ile komşudur.

Vikipedi

Hızlı ve Güvenli Çekya Nakliye Hizmetleri

Çekya, diğer adıyla Çek Cumhuriyeti bir Orta Avrupa ülkesidir. Ülkenin adı uzun yıllardır Çek Cumhuriyeti iken 3 Temmuz 2016 tarihinde Çekya olarak değiştirilmiştir. Ülkenin en büyük şehri ve başkenti Prag’dır. 

Prag aynı zamanda Avrupa’nın en önemli turizm merkezlerinden birisi olup her yıl milyonlarca turist ağırlamaktadır. Ayrıca ülkenin dünyaca tanınan birçok ürünü vardır ve bunlardan bir kısmı ülkemize de ithal edilmektedir.

Çekya Bohemya, Silezya ve Moravya olmak üzere üç bölgeden oluşmaktadır. Özellikle kristal, garnet taşı, cam işlemeleri ile meşhurdur. Ülke nüfusunun büyük kısmı şehirlerde yaşamaktadır ve en kalabalık şehirleri Prag, Pilsen, Brno, Ostrava’dır. Firmamız da Çekya nakliye hizmetlerini başta bu şehirler olmak üzere bütün noktalara ulaştırmaktadır.

Çekya’ya gerçekleştirdiğimiz taşımalarımızda çok geniş bir araç filomuzla hizmetinizdeyiz. Süreci baştan sona titizlikle yürütüyor ve Türkiye’nin istediğiniz noktasında farklı taşımacılık türleriyle yüklerinizi Çekya şehirlerine teslim ediyoruz. 

Yol şartlarına göre en ideal nakliye güzergahlarını seçiyor, evrak ve resmi işlerde de yardımcı oluyor ve yüklerinizi alıcılarına güvenle teslim ediyoruz.

Çekya Frigo Nakliye

Çekya’ya gerçekleştirdiğimiz lojistik faaliyetlerimizi her geçen gün daha ileriye taşıyor, yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile geldiğimiz noktada sürekli kalmayı hedefliyoruz. 

Bunun için herkese uygun alternatif taşımacılık türleri sunuyoruz ve özellikle Çek Cumhuriyeti frigo nakliye ile fark yaratıyoruz. Çünkü frigo nakliye özel donanımlı araçlar, daha güçlü altyapı, daha profesyonel personeller gerektirir. 

Bizler bunu başarıyla yerine getiriyor, frigo dorselerimizle yüklerinizi Çekya’ya ulaştırıyoruz.

Frigo nakliye belli bir ısı ayarında taşınması gereken yükler için kullanılır. Frigo dorseleri özel olarak klimalı sistemlere sahiptir ve hassas ayarlarla her zaman içerisi aynı sıcaklıkta kalır. 

Bu noktada ülkemizin Çekya’ya nazaran daha ılıman bir iklime sahip olması, sabit sıcaklıkta taşınması gereken pek çok ürüne sahip olması Çekya ile Türkiye arasında ihracat trafiğinin yoğunlaşmasını sağlamaktadır. 

Firmamız da her türlü yükünüzü sabit sıcaklıkta dorselere yüklemekte, aynı tazelikte varış noktasına teslim etmektedir. 

Soğuk zincirin kırılmasına müsaade etmediğimiz için ürünlerinizin raf ömrü kısalmamakta, tazelikleri bozulmamakta, tonaj kaybı olmamakta ve taptaze şekilde Çekya’nın hangi şehrine varacaksa iletilmektedir. 

Sorunsuz karayolu nakliyat çözümlerimizle müşterilerimiz iş ağlarını daha rahat geliştirmektedir.

Çekya Frigo Nakliye Detayları

Çekya frigo nakliye uygulamalarımızla özel ürünler taşınmakta ve soğuk zincir halkası bozulmamaktadır. 

Dorselerimizde 18 ila -26 derece arasında sıcaklık kontrolü yapılabilmekte, yüklerinizin özelliklerine göre hangi sıcaklıkta taşınması gerekiyorsa ona göre ayarlama yapılmaktadır.

Ülkemizden Çekya’ya yapılan frigo taşımalarında özellikle yaş sebze, yaş meyve, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri, tıbbi ürünler, çeşitli kimyasallar ve daha fazlası tercih edilmektedir. 

Frigo nakliyede araçların yüklenmesi, indirilmesi, teslimatı ve diğer süreçlerin tamamında titizlik gereklidir. 

Saygınlar Nakliyat olarak alanında uzman, deneyim sahibi bir kadro ve özel donanımlı araçlar kullanıyoruz. Bu noktada sağlamış olduğumuz ayrıcalıklardan başlıcaları şunlardır:

  • Yüke göre belirlenen sıcaklıkta taşıma,
  • Uluslararası frigo nakliye standartlarına uyumlu araçlar,
  • Soğuk zincir kuralına tam uyum,
  • Ön planlama ile bütün nakliye işlemlerinin önceden detaylandırılması. 

Sunmuş olduğumuz bütün bu ayrıcalıklar yanında teknolojiden olabildiğince yararlanıyoruz. Müşterilerimizin ürünlerinin her aşamasından haberdar ediyoruz.  

Tamamı yeni nesil, yüksek modelli, içleri frigo nakliye için özel tasarlanmış, standartlara uygun araçlarımızla taşımacılık yapıyor, araçlarımızı profesyonel şoförlerimizin denetimine veriyoruz.

çekya nakliye firmaları

Çek Cumhuriyeti Parsiyel Nakliye

Karayolu nakliyat alanında Çekya’ya gerçekleştirdiğimiz tek nakliye türü frigo değildir. Alternatif nakliye yöntemlerimizle herkesin ihtiyacına hitap edebilmeyi başarıyoruz. Bunun için de Çekya parsiyel nakliye desteği sağlıyoruz.

Parsiyel nakliye hizmetimizle bir aracı komple doldurmayacak miktardaki yüklerinizi rahatlıkla taşıyoruz. 

Aynı güzergaha gidecek başka yüklerle sizin yükünüzü birleştiriyor, tek bir araca doldurarak varış noktasına teslim ediyoruz. 

Böylece yükünüzün miktarı her ne olursa olsun rahatlıkla Çekya’ya gönderebiliyorsunuz.

Çekya parsiyel nakliye uygulamamızda Türkiye’nin hemen her yerinden yüklerinizi teslim alıyoruz. 

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Mersin, Adana, Antalya, Gaziantep, Karaman gibi bütün illerimizden yüklerinizi İstanbul’daki depolarımıza topluyor, haftanın belli günlerinde İstanbul’dan Çekya’ya çıkış yapıyoruz.

Türkiye’de bulunduğunuz illerden yükleriniz alındıktan sonra İstanbul depolarımıza getirilmekte ve buradan tırlarımıza yüklenerek çıkış yapılmaktadır. 

Her zaman en hızlı ve en güvenli teslimat ilkesiyle hareket eden firmamız güzergah seçimini de buna göre yapmaktadır. Güzergahımız daha çok Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Slovakya – Çekya şeklinde olmaktadır.

Çekya Parsiyel Nakliyenin Avantajları

Çekya parsiyel taşıma hizmetimize pek çok yönden avantaj sağlamaktadır. Bunların başında zaman tasarrufu gelmektedir. 

Çünkü parsiyel taşımada depolarımızdan yükleriniz yüklenirken aynı güzergaha gidecek olanlar aynı araca yüklendiği için araç başka yere uğramadan doğrudan hedefe gitmekte, böylece müşterilerimiz adına en kısa sürede teslimat yapılabilmektedir.

Bir diğer avantaj müşterilerimizin her zaman bir araçlık yüklerinin olmasına gerek olmamasıdır. 

Bu sayede bütün bir aracı kiralamak zorunda kalmazsınız. Sadece Çekya’ya göndereceğiniz yükünüzün kapladığı alan kadar kiralama yapar, bunun bedelini ödersiniz. 

Böylece lojistik maliyetlerinizi düşürmüş, daha uyguna nakliye hizmeti almış olursunuz.

Bütün bunlar yanında parsiyel nakliye ayrı bir uzmanlık gerektirir. Çünkü yüklerin alınması, yüklenmesi, depolanması, taşıma, teslimat gibi bütün süreçlerin planlı yapılması gerekmektedir. 

Saygınlar Nakliyat olarak birden fazla kişinin ürünün taşırken son derece dikkatli oluyor, gerekli ayrımları başarıyla yapıyor, neredeyse kapıya kadar teslimat yaparak hızlı ve güvenilir çözüm ortağınız oluyoruz.

Çek Cumhuriyeti Nakliye Fiyatları

Çekya’ya yük göndermek isteyen müşterilerimizin en çok merak ettikleri konulardan birisi nakliye fiyatları olmaktadır. Çekya nakliye fiyatları pek çok etkene göre değişmektedir. 

Mesela tercih ettiğiniz nakliye türü fiyatlandırmalar üzerinde etkilidir. Bu noktada en ekonomik nakliye türü çoğu zaman parsiyel nakliye olmakta, parsiyel nakliyede araç kiralama bedelleri birden çok yük sahibine pay edildiği için daha ekonomik olmaktadır.

Çekya nakliye fiyatları yükünüzün miktarına, yükleme ve teslimat noktaları arasındaki mesafeye göre de değişebilmektedir. 

Saygınlar Nakliyat olarak amacımız her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı lojistik desteği olduğu için bizden teklif almadan karar vermemenizi öneriyoruz.