+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Azerbaycan Parsiyel

Azerbaycan Parsiyel

Azerbaycan parsiyel; Türkiye’den yapılan ihracat taşımaları ile sevk edilir. İstanbul – Bakü parsiyel hizmeti.

Azerbaycan’a parsiyel yapan firmalar denildiğinde akla gelen Saygınlar Lojistik, Bakü parsiyel taşımaları yanısıra Azerbaycan‘ın tüm bölgelerine parsiyel taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Azeri parsiyel diye adlandırdığımız bu servis düzenli olarak İstanbul depomuzdan çıkış yapmaktayız. Türkiye – Azerbaycan parsiyel taşımalarında altyapımızı her geçen gün daha da iyileştiriyoruz.

Azerbaycan Parsiyel Nasıl Yapılır?

azerbaycan-parsiyel

Azerbaycan için parsiyel gönderi yapmak istiyorsanız Saygınlar Lojistik, Azerbaycan taşıma çözümleri sunar. İstanbul’da bulunan depomuzdan her hafta düzenli olarak Azerbaycan parsiyel servisi sunarız.

Depomuza yükü sevk edersiniz. > Depoda TIR Yükleme İşlemi Yapılır > Gümrükleme > Azerbaycan’a sevkiyat şeklindedir.

Azerbaycan’da gümrük teslim veya kapı teslim olarak yükler alıcı firmaya teslim edilir.

Azerbaycan Parsiyel Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

azerbaycan-parsiyel-tasima

Sevk edilecek yük detayları taşıma maaliyeti için önem teşkil eder. Mal cinsi, EN X BOY X YÜKSEKLİK ve Adet bilgilieri önemlidir. Karayolu parsiyel taşımalarında 1 M3 333 KG ‘a denk gelir. Yük ya tonajdan veya M3 olarak sevk edilir.

Parsiyel Taşıma Çözümlerimiz İhraçatçılara Zaman ve Para Kazandırıyor

İhracatçılar parça yük sevk etmekte genelde zorlanırlar. O nedenle depolama ihtiyacı duyarak yükleri bir arada biriktirmek için zaman harcarlar. Bu süreçte depolama hizmeti ihracatçı açısından ek maaliyet oluşturur. İhracatçı için parsiyel taşıma en alternatif çözümdür. İhracatçıya zaman, para kazandırır. Yükün bozulma, fire verme gibi risklerini minimize eder. Azerbaycan parsiyel taşıma çözümlerimiz hemen hemen her sektöre yardımcı olmaktadır.

Azerbaycan Transit Süre Bilgileri

azerbaycan-parsiyel-nakliye

İstanbul’dan yüklenen araç Azerbaycan’a yükü teslim etmek için yola çıktığından itibaren ortalama 4 gün ile 7 gün arasında normal şartlarda yükleri teslim eder. Şoförlerimiz güvenli güzergah üzerinden ilerleyerek Azerbaycan parsiyel hizmetini tamamlamak için özverili şekilde çalışırlar.

Operasyon elemanlarımız ihracatçı firmalara düzenli olarak bilgi verirler.

Irak parsiyel hizmetimizi detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Azerbaycan Parsiyel – Azerbaycan Lojistik ve Nakliye

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN