+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Özbekistan Nakliye

Özbekistan Nakliye

Son yıllarda İnşaat sektörünün gözdesi olan Özbekistan’a Türkiye müteahhitleri proje yatırımları yapmaktadır. İnşaat projesini yüklenici firmalar tedarik edeceği inşaat malzemesi, iş makinelerini Türkiye’den Özbekistan’a göndermektedir. Karayolu taşımaları ile giden inşaat ürünleri ve ekipmanları genelde Taşkent Başta olmak üzere çeşitli İllerine dağıtım yapılmaktadır. Özbekistan’ın önemli illeri arasında: Taşkent, Buhara, Nukus, Semerkand, Navoiy naklyie hizmetine bizimle hemen ulaşın.

Özbekistan Nakliye

Özbekistan Nakliye

Firmamız Ortadoğu Ülkelerine taşımalarında güçlü olmanın avantajını kullanarak mevcut müşterilerinin talepleri doğrultusunda Özbekistan, Türkmenistan pazarına giriş yaptı. Özbekistan nakliyeye başlamamız mevcut filomuzu genişleterek pazarın büyük kısmına yayılma ile oldu. Günden güne güçlenen filo ve ekibimizle Özbekistan’ın aşağıdaki İllerine sürekli taşımalar gerçekleştirmekteyiz.

Özbekistan Taşkent Nakliye

Özbekistan’da en çok yük taşımacılığın yapıldığı İl olarak şüphesiz Taşkent gösterilir. Başkent olmasının yanında İnşaat proje yatırımlarının büyük bölümü Taşkent’e yapılmaktadır. Özmal araçlarımız Özbekistan yük teslimatlarının büyük kısmını Özbekistan Taşkent’e yapmaktadır. Şoförlerimizin uzman olduğu İllerin başında gelir. Taşkent nakliye ihtiyaçlarınıza doğru çözümler sunarız.

Buhara (Buxoro) Nakliye

Özbekistan taşıma çözümlerimiz içerisinde Buhara İline düzenli olarak parsiyel, komple ve frigo taşıma yapmaktayız. Soğuk zincir taşımalarımızda hızlı ve sağlam teslimat ile yüklerinizin güven içerisinde varışını sağlıyoruz.

Semerkand (Samarqand) Nakliye

Özbekistan yük taşımacılığında ekibimizin uzman olduğu iller arasında olan Serkand İline düzenli parsiyel ve komple sevkiyatlarımız gerçekleşmektedir.

Diğer Sevkiyat Hizmeti Sunduğumuz İller

Urgenç (Urganch), Nukus, Zarafşan Nakliye hizmeti yaptığımız Özbekistan bölgeleri arasındadır. Dağıtım ağımızın profesyonel ekiple planlı yapılması sizi rahatlatan müşteri odaklı anlayışı ile hareket etmemizden dolayıdır. Yüklerinizin garantili şekilde taşınmasını ancak güçlü firmalar yapabilir. Saygınlar Nakliyat olarak güçlü yapımız ve geniş araç filomuzla hizmet sunuyoruz.

Özbekistan Sevkiyat Planlaması

Yurtdışı taşımalarınızın planlı ve zamanında varış yapmasını istemez misiniz? Şirketimizin profesyonel çalışanlarıyla üretim aşamalarınızın ve sevkiyat planlamısını birlikte yaparak zamanında teslimat ile rahat edin. Yılların tecrübesi ile planlı olarak Özbekistan nakliye hizmetini sunarız.

Özbekistan’a Frigo Taşımacılık

Özbekistan frigo nakliye hizmetinde iddialıyız. Yıllardır gıda, soğuk zincir taşımacılığında Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine taşımacılıkta lider firmayız. CMR Sigortalı Özmal araç filomuzla ister artı derece isterse eksi dereceli taşımacılık olsun. Frigofirik dorselerimizle Türkiye – Özbekistan arası termoking taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

18 Kasım 2017
1.214 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.