+90 (326) 225 26 87

Sosyal Medyada Biz}

SAYGINLAR ULUSLARARASI NAKLİYAT LTD.ŞTİ.
Ortadoğu Nakliyat Hizmetinde Sınır Tanımayan Saygınlar Uluslar arası Nakliyat Proje, Parsiyel ve Full Tır Servisleriyle müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Lübnan Nakliyat

Lübnan Nakliyat
Lübnan Nakliye

Lübnan Nakliye

Suriye nakliye hizmeti veren firmamız, özmal tenteli, frigofik, ağır nakliyat hizmeti ile Lübnan’a Nakliyat hizmeti sunmaktadır. Türkiye’den düzenli olarak araçlarımız Lübnan’ın Tripoli ( Trablus ) şehrine RORO servisleri ile TIR nakliye hizmeti gerçekleştirmektedir. Şirketimiz Lübnan’a çalışan en güçlü Filoya sahip firma özeliğini taşır.

Saygınlar Uluslararası Nakliyat LTD.ŞTİ. Güçlü filosu ile Lübnan Taşımacılıkta öncü firmadır. Araçlarımız EURO standartlarındadır. Sistem olarak teknolojik sağlam alt yapı ve tecrübeli şöforlere sahiptir.

Ofis elemanlarımız deneyimli ve eğitimli personellerdir. Lübnan yasalarına uygun evrak düzenleme sistemi, araç belgeleri ve şoför belgelerini tertipli ve yasal prosedürlere uygun olarak organize etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanından Lübnan’a kara ihracat nakliye hizmetine devam etmekteyiz. Saygınlar Uluslararası Nakliyat Ltd.Şti. Ülkemizin ve Uluslararası kuruluşların belirlediği yasal ve kanuni şartlara uygun Yetki belgeleri ve gereklilikleri tamamlamıştır. Yüksek kalitede müşteriye değer veren iş politikası ile çalışmalarını özenle gerçekleştirmektedir.

Lübnan Nakliye

Lübnan Nakliye

Türkiye’den Lübnan ‘a ihracat nakliyesi yaptığımız gibi Lübnan’dan da Türkiye’ye ithalat nakliyat hizmetlerimiz vardır. İthalat yüklemelerinin yanında 3. ülkelere Transit taşımalarımız mevcuttur.

Lübnan‘ın Beyrut Liman şehridir. Bu kent için genelde Kuru, Yaş, Proje ve Ağır Nakliye özelliğine sahip yükleri ithalat, ihracat taşıması yapmaktayız.

Lübnan nakliye Güzergahı: Yükleme yeri – Gümrük – Taşucu / Mersin Limanı – Tripoli (Trablus) / Lübnan ihalat gümrükleme hizmeti ithalatçının gümrükçüsü tarafından yapılır. Araç boşaltma yerine sevk edilir. Boşaltma işlemi tamamlandıktan sonra başarı ile taşıma gerçekleşmiş olur.

Lübnan Nakliyat Hizmetinde Kullandığımız Araçlar (TIR)

1) Jumbo Dorse: Büyük hacimli olan kuru yüklemeler için kullanılır. Tenteli dorse çeşitlerinden biridir. Soğutma özelliğine sahip değildir. Genelde kuru gıda, tekstil, hacimli yüklere kullanılmaktadır. Lübnan Nakliyat hizmetinde Jumbo dorse talep eden Şehirlerimiz ve taşınan ürünler: Karaman İlimiz Bisküvi ve gıda ürünleri için jumbo dorse talep etmektedir. Samsun İlimizde yakıt ev tipi soba ve boruları için hacimli araçlar talep etmektedir. İstanbul‘da kavucuk, plastik malzeme, tekstil ürünleri, iş makine taşımaları için Lübnan Ülkesine jumbo dorse talep etmektedirler. Kayseri ve Bursa İnegöl’den en çok Mobilya ürünleri için talep etmektedir.

Jumbo dorse ölçülerinin toplamı: 90 M3 ile 100 M3 arasıdır.

Lübnan Nakliye Firmaları

2) Pilot Dorse: Normal standart paletleri yüklerin Lübnan Nakliyat hizmetinde kullanıldığı dorse tipidir. TIR ile sevkiyatlarda çekiciye takılmaktadır. Türkiye’de TENTELİ araç tiplerinde en çok kullanılan dorse çeşitidir. Jumbo ve diğer dorselere göre daha çok talep edilmektedir.

Pilot Dorse Lübnan Nakliyat

Pilot Dorse Lübnan Nakliyat

3) Mega Optima Dorse: Bu dorse tipi 100 ile 105 M3 hacim kapasitesine sahiptir. Jumbo dorse’den daha büyük hacime sahip olması avantajdır. Hacimli yüklerini Lübnan’a Nakliyat ve sevk etmek isteyen ihracatçı ve gönderici firmalar tarafından talep edilmektedir.

Mega Optima Lübnan Nakliyat

Mega Optima Lübnan Nakliyat

4) Frigo Dorse: Soğuk zincir yüklerin taşındığı dorselerdir. Soğutma özelliğine sahip dorse taşınan yükleri belirli derece aralığında muhafaza etme özelliğine sahiptir. Lübnan Nakliyat hizmetinde sevk olacak ürünlerin belli derecede koruma altına alındığı dorsedir. Genelde gıda maddeleri, imcolu yükler, ilaç ve sağlık ürünleri bu dorseden taşınır. Diğer adları ise: Termoking araç, refeer araç diye adlandırılır.

Frigo Dorse Lübnan Nakliyat

Frigo Dorse Lübnan Nakliyat

5) Lowbed Dorse: Proje ve ağır nakliye yüklerinin taşındığı, sevk edildiği TIR dorse tipidir.İnşaat, havaalanı yapıları, baraj inşaatı gibi büyük proje taşımalarının gerçekleştirildiği araç tipidir. Lübnan Nakliyat taşımalarında iş makineleri ve ağır makinelerini sevk edilmektedir.

Karayolu Nakliyat sitemizde Suudi Arabistan hakkında nakliye bilgileri ve diğer Ortadoğu Ülkelerine parsiyel komple taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Türkiye’den Suriye nakliye hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

16 Kasım 2018
6.681 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.